O firmie
Foto

Witamy na stronie FHU AUTO-JURASZEK

Serwis nasz powstał w pażdzierniku 1999 roku. W skład firmy wchodzi nowoczesny warsztat z pięcioma stanowiskami naprawczymi oraz sklep motoryzacyjny. Od początku swojego istnienia firma rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych  i wciąż podnoszących swoje kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach pracowników. Obsługujemy wiele firm z terenu powiatu jak i setki klientów indywidualnych rocznie.

Jednakże ta wysoce zadowalająca nas sytułacja wymusza stałe podnoszenie jakości świadczonych usług oraz rozbudowę zaplecza technicznego. Dlatego, aby sprostac wymaganiom naszych klientów w czerwcu 2006 roku przystąpiliśmy do Europejskiej Grupy Zakupowej "AD"– Auto Distribution International stając się serwisem AD. Przystąpienie do struktur tak prestiżowej organizacji daje nam dostęp do najnowszych technologji napraw i pozwala korzystac z niemal nieograniczonej wiedzy technicznej dotyczącej najnowszych modeli samochodów. Kolejnym elementem mającym wpływ na podniesienie poziomu usług i wynikającym z przynależności do Auto Distribution jest dostęp do szerokiego asortymentu części zamiennych i możliwość bardzo szybkiego ich sprowadzenia ze wszystkich hurtowni będących w strukturach AD na terenie całego kraju co zdecydownie skraca czas naprawy, a co najważniejsze wszystkie części zakupione w naszym serwisie oraz usługi w nim wykonane objęte są 24-miesięczną międzynarodową gwarancją.

Zajmujemy się kompleksową obsługą i naprawą pojazdów osobowych i dostawczych w zakresie mechaniki pojazdowej oraz elektromechaniki i diagnostyki komputerowej. Od 2004 roku firma zajmuje się również przystosowywaniem pojazdów do zasilania gazem płynnym, montaż samochodowych instalacji gazowych. W tym zakresie oferujemy instalacje reduktorowe starszej generacji jaki instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu. W styczniu 2008 roku otworzyliśmy sklep motoryzacyjny z bardzo bogatą ofertą części zamiennych który znajduje sie przy serwisie. Ponadto sklep otrzymuje dostawy towaru dwa razy dziennie w cyklu rannym i popołudniowym co powoduje , że jesteśmy w stanie zrealizowac zamówienie klienta w dniu jego złożenia. Posiadane doświadczenie w branży, dostęp do części zamiennych oraz motto: wysoka jakośc to zadowolenie klienta powoduje iż wciąż poszerza się grupa użytkowników pojazdów którzy darzą nas zaufaniem i powierzają nam do obsługi swoje samochody

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja